Про фірму Нагороди Продукція Контакти
««На головну

UA RUS

Всмоктує вологу

Поглинає запахи

Швидко комку-
ється

Легко видаля-
ється

на любов відповідаємо любов'ю

Гігієнічний наповнювач - натуральний продукт (адсорбент), що не містить хімічних домішок.

       ТОВ ТВФ "Профі" більше 8-ми років є одним з найбільших та найвідоміших виробників гігієнічних наповнювачів для туалетів домашніх тварин. За цей період, продукція зарекомендувала себе, як високоякісний товар, виготовлений з натуральної сировини. Екологічно чиста палигорськитова глина, не токсична і не містить хімічно шкідливих домішок, має унікальну адсорбенцію. Наповнювач всмоктує і поглинає неприємні запахи, а також відповідає всім вимогам санітарних норм і правил.


       Підприємство на сьогоднiшній день, виготовляє 16 видів гігієнічних наповнювачів під торговими марками "БАРС", "Чемпіон" та "Васятко". Наповнювачі ароматизуються натуральними маслами лаванди, полину, хвої та перцевої м'яти. Продукт відповідає всім вимогам технічних умов ТУУ 30620954.001-2000 і виготовляється за регламентом, затвердженим в установленому порядку.

       З моменту заснування підприємства і по сьогоднішній день проводяться організаційні зміни. Проводиться технічне переоснащення, збільшуються виробничі потужності. Керівництво підприємства, на чолі з директором Віктором Івановичем Проходою та його замісником Олександром Миколайовичем Філіним, приділяє велику увагу професійному рівню персоналу, який нараховує 40 чоловік, освоєнню суміжних професій, підвищенню кваліфікації. Якість нашої продукції підтверджено сертифікатами України, і відповідають ГОСТу 24297. Підприємство здійснює поставки своєї продукції практично в усі регіони України, а також країни ближнього зарубіжжя.

       За весь період роботи ТОВ ТВФ "Профі" успішно зарекомендувала себе в якості надійного партнера - поставщика гігієнічних наповнювачів. За 8-м років роботи компанія "Профі" в Україні була створена мережа представництв в найкрупніших регіонах: Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса, Сімферополь, Севастополь та інших містах України. Кожне з представництв дотримується єдиної для всієї мережі стратегії відносно асортиментної та цінової політики, системи знижок.

       Компанія "Профі" - постійний учасник спеціалізованих виставок зоотоварів, як вітчизняного так і зарубіжного виробництва. Промислові потужності і достатня кількість кваліфікованого персоналу забезпечує високу якість продукції, яка відповідає чинним стандартам і технічним умовам.


профі профі профі профі профі профі профі профі профі 
 

Винагорода «Вища проба»

Лауреат нагороди
2005р.

Винагорода «100 Кращих товарів України»

Виготовлено
в УКРАЇНІ

Винагорода «100 Кращих товарів України»

Лауреат нагороди
2006р.

Винагорода «Знак бездоганності»

Лауреат нагороди
2011р.Designed by Artem Hurgii, 2006.