Про фірму Нагороди Продукція Контакти
««На головну

UA RUS

Всмоктує вологу

Поглинає запахи

Швидко комку-
ється

Легко видаля-
ється

затишок
та чистота вашої оселі

Радимо використовувати в якості гігієнічного наповнювача для гризунів, птахів та рептилій.


Упаковка №1, №11. №1, №11 "БАРС", гранульований крупний (4,0-6,0 мм)
Радимо використовувати в оселях де утримуються коти з довгою шерстю. При потраплянні рідини наповнювач гранулюється, утворюючи грудочку. Наповнювач ароматизований маслом лаванди, яке запобігає розповсюдженню неприємних запахів. Крупні гранули зменшують ймовірність розкидання наповнювача. Наповнювач є оптимальним для котів, які полюбляють ритись. Пакується в паперові двошарові пакети вагою 5 та 2,5 кг.


Упаковка №2. №2 "БАРС", гранульований крупний (4,0-6,0 мм)
Радимо використовувати в оселях де утримуються коти з довгою шерстю. При потраплянні рідини наповнювач гранулюється, утворюючи грудочку. Наповнювач не має аромату. Крупні гранули зменшують ймовірність розкидання наповнювача. Наповнювач є оптимальним для котів, які полюбляють ритись. Пакується в паперові двошарові пакети вагою 5 кг.


Упаковка №3, №10. №3, №10 "БАРС", стадартна гранула, що комкується (1,2-2,5 мм)
Наповнювач ефективний в оселях де утримується декілька тварин. Наповнювач ароматизований маслом лаванди, яке запобігає розповсюдженню неприємних запахів. Радимо використовувати для котів з короткою шерстю. Пакується в паперові двошарові пакети вагою 5 та 2,5 кг.


Упаковка №4. №4 "БАРС", стадартна гранула, що комкується (1,2-2,5 мм)
Наповнювач ефективний в оселях де утримується декілька тварин. Рідина потрапивши в наповнювач швидко всмоктується утворюючи грудочки. При цьому надійно нейтралізується неприємний запах. Радимо використовувати для котів з короткою шерстю. Пакується в паперові двошарові пакети вагою 5 кг.


Упаковка №20, №21. №20, №21 "БАРС", універсальна гранула, що комкується (1,2-4,0 мм)
Наповнювач ефективний в оселях де утримується декілька тварин. Наповнювач ароматизований маслом лаванди, яке запобігає розповсюдженню неприємних запахів. Радимо використовувати для котів з короткою шерстю. Пакується в паперові двошарові пакети вагою 5 та 2,5 кг.


Упаковка №5, №15. №5, №15 "ЧЕМПІОН", дрібнозерниста гранула, що комкується (0,5-1,2 мм)
Наповнювач ефективний для тварин любого віку. Відрізняється підвищеним всмоктуванням рідини, швидким комкуванням, високою економічністю, зручністю у використанні. Виготовляється з ароматизатором (лісу). Пакується в паперові двошарові пакети вагою 5 та 2,5 кг.


Упаковка №6, №12. №6, №12 "ЧЕМПІОН-ЛЮКС", середня гранула, що комкується (2,5-4,0 мм)
Найефективніший наповнювач. Наповнювач оптимальний для тварин, які утримуються в домашніх умовах. Наповнювач ароматизований маслом лаванди, яке запобігає розповсюдженню неприємних запахів. Пакується в паперові двошарові пакети вагою 5 та 2,5 кг.


Упаковка №7, №9. №7, №9 "ЧЕМПІОН-ЮНІОР", середня гранула, що комкується (2,5-4,0 мм)
Наповнювач спеціально розроблено для привчання кошенят до туалету. Наповнювач ароматизований маслом полину, яке запобігає розповсюдженню неприємних запахів. Пакується в паперові двошарові пакети вагою 5 та 2,5 кг.


Упаковка №8, №18. №8, №18 "ЧЕМПІОН", середня гранула, що комкується (2,5-4,0 мм)
Наповнювач оптимальний для тварин, які утримуються в домашніх умовах. Наповнювач ароматизований маслом хвої, яке запобігає розповсюдженню неприємних запахів. Пакується в паперові двошарові пакети вагою 5 та 2,5 кг.


Упаковка №24. №24 "ЧЕМПІОН", дрібнозерниста гранула, що комкується (0,5-1,2 мм)
Спеціально відібраний та очищений пісок для купання шиншил на основі палигорськітових глин ефективно збирає, всмоктує вологу та очищає шерсть тварини від жирових виділень шкірних залоз і механічних забруднень. Гігієнічний наповнювач виготовлений з натурального природного мінералу. При потраплянні рідини наповнювач гранулюється, утворюючи грудочки, які надійно нейтралізують неприємний запах та перешкоджають розвитку бактерій. Пакується в паперові двошарові пакети вагою 2,5 кг.


Упаковка №27. №27 "ЧЕМПІОН", деревний, гранульований
Виготовлений з тирси змішаних порід, не містить пилу і не викликає алергію. Має природні антисептичні властивості. Використовується як в якості котячого туалету так і в якості гігієнічної підстилки для птахів, кроликів, морських свинок, хом’ячків та рептилій. Пакується в паперові двошарові пакети вагою 3 кг.


Упаковка №13, №16. №13, №16 "ВАСЯТКО", стадартна гранула, що комкується (1,2-2,5 мм)
Наповнювач ефективний в оселях де утримується декілька тварин. Наповнювач ароматизований маслом перцевої м’яти, яке запобігає розповсюдженню неприємних запахів. Радимо використовувати для котів з короткою шерстю. Пакується в паперові двошарові пакети вагою 5 та 2,5 кг.


Упаковка №14, №17. №14, №17 "ВАСЯТКО", гранульований крупний (4,0-6,0 мм)
Радимо використовувати в оселях де утримуються коти з довгою шерстю. При потраплянні рідини наповнювач гранулюється, утворюючи грудочку. Наповнювач ароматизований маслом перцевої м’яти, яке запобігає розповсюдженню неприємних запахів. Крупні гранули зменшують ймовірність розкидання наповнювача. Наповнювач є оптимальним для котів, які полюбляють ритись. Пакується в паперові двошарові пакети вагою 5 та 2,5 кг.

Наповнювач розфасовується в паперові двошарові пакети вагою 5 та 2,5 кг. Для зручного транспортування, а також щоб уникнути попадання вологи, додатково пакується в поліетиленові мішки - по 4 пакети, загальною вагою 10кг і 20кг.


профі профі профі профі профі профі профі профі профі 
 

Винагорода «Вища проба»

Лауреат нагороди
2005р.

Винагорода «100 Кращих товарів України»

Виготовлено
в УКРАЇНІ

Винагорода «100 Кращих товарів України»

Лауреат нагороди
2006р.

Винагорода «Знак бездоганності»

Лауреат нагороди
2011р.Designed by Artem Hurgii, 2006.